Proč signalizátory FLACARP

Čím se naše nové výrobky odlišují od mnohé konkurence a proč koupit právě signalizátory FLACARP: 

 1. Vysoká pevnost materiálů: naše krabičky nepraskají, neprotáčejí se ve vidličkách! Velmi odolný materiál a speciální konstrukce zaručují vysokou pevnost.
 2. Unikátní snímání vlasce: u nových hlásičů FLACARP X7 je hypercitlivý snímač, kterému neunikne žádný záběr. Samozřejmostí je přehledná regulace délky potahu vlasce.
 3. Běžné baterie: již nemusíte shánět atypické baterie, naše signalizátory využívají zcela běžné baterie LR03 (AAA).  Vydrží také podstatně déle než slabé 9V baterie. A až se vybijí? Nevadí, nové koupíte na každé čerpací stanici.
 4. Jednoduchá výměna baterií, kdekoli: pro výměnu baterií nepotřebujete šroubovák a po otevření se Vám hlásiče nerozsypou! Jednoduše povolíte spodní matici, otevřete spodní víčko a baterie vyměníte.
 5. Těsnění: dokonalou ochranu proti dešti zajišťuje 6 těsnění: chráníme obvod, všechny knoflíky, průzor LED i prostor baterie.
 6. Kovová oska kladky: kladka se vám při rychlé jízdě "nezapeče", je totiž opatřena kovovou oskou.
 7. Velký dosah příposlechu: náš příposlech Vás nezklame, má velký dosah a proto dobře překoná i terénní nerovnosti a hráze.
 8. Intuitivní ovládání: ovládání u FLACARP X7 je opravdu dokonalé: dole vypínač pro zapnutí/vypnutí, nahoře tlačítko pro MUTE a poziční (noční) LED. Jednoduché, intuitivní. Jasná poloha pro zapnutí, jasná poloha pro vypnutí. To zaručuje, že se Vám hlásič nevypne při otřesech, jako se to stává u některých tlačítkových hlásičů.
 9. Regulace RGB: jednoduše si nastavíte barvu RGB diody a jas LED od nuly do plného svitu.
 10. Diskrétní režim: u našich hlásičů můžete v noci vypnout zvuk i světla. Záběr bude v tichosti přenesen na váš příposlech, kde si také můžete zapnout vibrace a vypnout zvuk.
 11. Ovládání LED světel: přímo příposlechem můžete dálkově ovládat LED světla FLACARP, například oblíbené vodotěsné světlo FLACARP FL6 - jednoduše zapnout a vypnout, na velkou vzdálenost až několik stovek metrů (třeba při zavážení krmiva)
 12. Jsme tady pro Vás: česká firma, český servis, rychlost a vstřícnost ... 

Signalizátory můžete zakoupit v prodejnách rybářských potřeb, v eshopech nebo přímo u nás.

 

Stáhněte si náš nejnovější katalog kliknutím na obrázek níže.

Katalog-2022_v1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz