Servisní manuály

1. Postup výměny O-kroužků na kladce signalizátoru.

Otáčející se kladka u signalizátorů záběru (nejen FLACARP) snímající odvíjení vlasce, je vybavena gumovým O-kroužkem. I když není nezbytný pro samotnou funkci snímání, díky jeho použití se zvyšuje tření vlasce a snímání odvíjení může být přesnější a spolehlivější, zejména, když je vlasec vlhký nebo mastný.

V některých situacích může být O-kroužek vystaven vyššímu zatížení (prudké škubnutí vlasce, rychlá jízda) a po čase je výhodné jej vyměnit.

Značka FLACARP nabízí svým zákazníkům posezónní servis, kdy jsou signalizátory překontrolovány, vyčištěny, jsou vyměněny baterie a právě i O-kroužky na kladkách. Službu si můžete objednat telefonicky na +420 731 115 151 nebo emailem flacarp@tfe.cz.

I když nabízíme službu tohoto odborného posezónního servisu, občas se na nás obrací naši zákazníci, kteří by si rádi výměnu O-kroužku provedli sami. Pro ty jsme natočili krátké video s postupem.
Výměnu svépomocí přímo nedoporučujeme, ale nechceme bránit těm technicky zdatným uživatelům, kteří si tento úkon chtějí provést sami.
Je však potřeba upozornit na nutnost opatrného postupu. Poškození v tomto případě nemůžeme uznat jako reklamaci.
Ale pochopitelně jsme tu pro vás, takže v případě potíží pomůžeme.

Sadu 4ks O-kroužků vám na přání můžeme zaslat za 19,-Kč + poštovné.
A nebo můžete použít jiné kvalitní O-kroužky těchto parametrů: průměr 10mm, tloušťka 1,5mm, tvrdost 70-80Sh, UV odolnost.
 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz